Vítejte [ Registrace | Přihlášení

Nápověda

Základní informace

Server Scoot-inzerce.cz slouží ke zprostředkování prodeje zdarma. To znamená, že můžete bezplatně vkládat inzeráty do naší databáze a ty se budou zobrazovat ostatním návštěvníkům. Pokud Váš inzerát zaujme, mohou Vám zájemci zavolat nebo se ozvat přes kontaktní formulář a tato odpověď Vám bude odeslána na e-mailovou adresu. Jakmile úspěšně prodáte nabízený produkt, inzerát smažete a přestane se zobrazovat.

Registrace a přihlášení do systému

Registrace do našeho systému je jednoduchá a nezabere Vám více jak 2 minuty. Díky této registraci máte ve svém uživatelském účtu přehledně zobrazeny všechny inzeráty s možností pozdější úpravy, pozastavení či smazání, vkládání fotografií a využívání dalších funkcí našeho systému. Registrační údaje Vám budou odeslány na Vámi zvolený e-mail.

Zapomněli jste heslo?

Nezoufejte, pod přihlašovacím formulářem je odkaz „Zapomněli jste heslo“, který Vás přesměruje na jednoduchý formulář a po jeho vyplnění Vám bude heslo zasláno na e-mailovou adresu.

Vložení inzerátu

Vložení inzerátu je velmi jednoduché a zabereme Vám jen chvilku času. Postup pro vložení inzerátu je následující:

  1. Klikněte na tlačítko „Přidat inzerát zdarma“
  2. Vyberte příslušnou kategorii
  3. Ve formuláři pro zadání Vašeho inzerátu uveďte, zda se jedná o nabídku nebo poptávku, vaše kontaktní údaje, popis předmětu inzerce, cenu a případně nahrajte obrázky
  4. Zkontrolujte Vámi vyplněné údaje a pokud je vše v pořádku klikněte na tlačítko Pokračovat – „Vložit inzerát zdarma“

Jak upravit / pozastavit / vymazat inzerát

Po přihlášení do systému se Vám zobrazí seznam všech Vašich inzerátů – tzv. Plocha uživatele. Pokud chcete Váš inzerát editovat, klikněte na ikonu tužky a upravte požadované údaje. Pokud nechcete, aby byl Váš inzerát dočasně zobrazován, klikněte na ikonu pauzy. V případě že Váš inzerát již není aktuální, odstraníte jej  kliknutím na ikonu smazání.

Pravidla inzerce

Podrobná pravidla vkládání inzerce na serveru Scoot-inzerce.cz najdete zde